Ostatnie sztuki Pasek klinowy 17X1200 GATES AV17X1200HD
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK2884956-PL20260420-091557 Kategoria: Znacznik:
Opis
Producent: GATES, Indeks: AV17X1200HD, EAN: 5412571021356
Parametry:
  • Materiał: Poliester, Polychloropren (Neopren)
  • Kolor: czarny
  • Szerokość: 17 mm
  • Długość: 1200 mm
  • Długość zewnętrzna: 1222 mm