Pasek klinowy GATES AVX13X1975HD 13X1975 Dodaj do koszyka
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK2882942-PL20260420-091557 Kategoria: Znacznik:
Opis
Producent: GATES, Indeks: AVX13X1975HD, EAN: 5412571014174
Parametry:
  • Materiał: PA (poliamid), Polychloropren (Neopren)
  • Kolor: czarny
  • Szerokość: 13 mm
  • Długość: 1975 mm
  • Długość zewnętrzna: 1990 mm